30 i 31 maja odbył się kurs na sternika motorowodnego przeznaczony dla uczniów z Innowacji Pożarniczej.

W kursie wzięło udział 10 uczniów, z III klas. Szkolenie było częścią projektu "Zintegrowany rozwój szkolnictwa zawodowego" finansowanego przez Samorząd Województwa Mazowieckiego i Fundusze Europejskie. Kurs zakończył się egzaminem państwowym. Wszyscy uczniowie byli pełni wrażeń części praktycznej.

Zobacz zdjęcia

Zapraszamy do "Staszica"!

Film promujący kierunek technik informatyk w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Iłży. Obejrzyj ten krótki film i przekonaj się, że warto kształcić się w "Staszicu" na kierunku technik informatyk. To jest twoja przyszłość!

 

Prezentacja kierunku technik informatyk. Najbardziej popularnego kierunku w Staszicu!

Prezentacja zawodu technik elektryk

Prezentacja zawodu technik pojazdów samochodowych oraz szkoły branżowej I-go stopnia

Prezentacja warsztatów szkolnych Staszica.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 Tu jesteśmy