Po dwuletniej przerwie powrócił do Staszica turniej w Counter-Strike. Był to turniej pokazowy zorganizowany w tramach Dnia Otwartego w naszej szkole.

Zorganizowała go klasa III Technikum Informatycznego pod "okiem" nauczyciela Kamila Krosty. Turniej cieszył się dużym zainteresowaniem odwiedzającej nas młodzieży, która miała nawet możliwość przyłączenia się do gry. Mamy nadzieję, że podtrzymamy naszą tradycję i już teraz nieprzerwanie jak zawsze to bywało w przeszłości co roku będzie odbywał się ten turniej w szerszej formule, gdzie znowu będą mogli do nas przyjechać uczniowie z całego powiatu radomskiego i walczyć o cenne nagrody. 

Zobacz zdjęcia

Zapraszamy do "Staszica"!

Film promujący kierunek technik informatyk w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Iłży. Obejrzyj ten krótki film i przekonaj się, że warto kształcić się w "Staszicu" na kierunku technik informatyk. To jest twoja przyszłość!

 

Prezentacja kierunku technik informatyk. Najbardziej popularnego kierunku w Staszicu!

Prezentacja zawodu technik elektryk

Prezentacja zawodu technik pojazdów samochodowych oraz szkoły branżowej I-go stopnia

Prezentacja warsztatów szkolnych Staszica.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 Tu jesteśmy