Uczennice klasy III Technikum Handlowego, Sandra Moskwa i Wiktoria Walerczak pod opieką Pani Agnieszki Jaśkiewicz wzięły udział VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Zostań ekonomistą”, ogłoszonego przez Dziekana Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Do pierwszego etapu konkursu przystąpiło 121 zespołów, z których wyłoniono 20 najlepszych drużyn. Do tej dwudziestki zakwalifikowały się nasze uczennice. W dniu 31 maja 2022 r. w Poznaniu odbył się drugi etap konkursu. Nasze dziewczęta odniosły ogromny sukces - zostały jego laureatkami. Dzięki temu sukcesowi Wiktoria i Sandra otrzymają zaświadczenie, uprawniające je do przyjęcia na studia I stopnia bez konieczności udziału w postępowaniu kwalifikacyjnym podczas rekrutacji na kierunki studiów oferowane przez Wydział Ekonomiczno-Społeczny Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Wielkie gratulacje dla Wiktorii i Sandry.

Zobacz zdjęcia

Zapraszamy do "Staszica"!

Film promujący kierunek technik informatyk w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Iłży. Obejrzyj ten krótki film i przekonaj się, że warto kształcić się w "Staszicu" na kierunku technik informatyk. To jest twoja przyszłość!

 

Prezentacja kierunku technik informatyk. Najbardziej popularnego kierunku w Staszicu!

Prezentacja zawodu technik elektryk

Prezentacja zawodu technik pojazdów samochodowych oraz szkoły branżowej I-go stopnia

Prezentacja warsztatów szkolnych Staszica.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 Tu jesteśmy