W piątek  27 maja  2022 r.  po raz trzeci w tym roku szkolny  w naszej szkole odbyła się  ZBIÓRKA   KRWI  zorganizowana wspólnie ze  stację krwiodawstwa w Radomiu z zachowaniem wszelkich zasad  reżimu sanitarnego. Do akcji przyłączyli się absolwenci  naszej szkoły oraz  mieszkańcy z terenu miasta i gminy  Iłży.

 Zebrano   5  litrów krwi.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za każdą  kroplę krwi ,której nie da się wyprodukować a  z pewnością  Wasza krew uratuje niejedno ludzkie życie.

Dyrekcja szkoły

Zobacz zdjęcia

Zapraszamy do "Staszica"!

Film promujący kierunek technik informatyk w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Iłży. Obejrzyj ten krótki film i przekonaj się, że warto kształcić się w "Staszicu" na kierunku technik informatyk. To jest twoja przyszłość!

 

Prezentacja kierunku technik informatyk. Najbardziej popularnego kierunku w Staszicu!

Prezentacja zawodu technik elektryk

Prezentacja zawodu technik pojazdów samochodowych oraz szkoły branżowej I-go stopnia

Prezentacja warsztatów szkolnych Staszica.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 Tu jesteśmy