Podręczniki na rok szkolny 2022/2023

Podręczniki na rok szkolny 2022/2023 znajdują się na stronie głównej naszej szkoły w zakładce Dla ucznia

Matura w Staszicu na 100% !!!

 

100% zdawalność matur ze wszystkich przedmiotów w naszej szkole!

Wszyscy nasi tegoroczni abiturienci zdali egzaminy maturalne.

Dyrekcja Szkoły serdecznie gratuluje wszystkim Uczniom zdania egzaminu maturalnego.  Jesteśmy z Was dumni i  życzymy dalszych sukcesów naukowych. 

Gratulujemy także Rodzicom i Nauczycielom.

Rekrutacja do Staszica.

Zapoznaj się ze szczegółami rekrutacji do naszej szkoły. 

Pobierz podanie do naszej szkoły (docx).

Pobierz podanie do naszej szkoły (pdf). 

Podanie można wysłać:

drogą elektroniczną na adres: rekrutacja@zspilza.pl

 drogą korespondencyjną na adres: Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica w Iłży, ul. Błazińska 5, 27-100 Iłża

 wrzucając podanie do skrzynki pocztowej znajdującej się bezpośrednio przed szkołą

29 kwietnia 2022 roku maturzyści Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica w Iłży uroczyście zakończyli rok szkolny.

Zaszczycił ich swoją obecnością  Dyrektor Wydziału Edukacji Pan Dariusz Leśkiewicz. Podczas uroczystego zakończenia nauki, Pan Dyrektor Leszek Giemza wraz z wychowawczyniami- Panią Dorotą Kaliszczak i Panią Elżbietą Cielecką, wręczył najlepszym uczniom świadectwa z wyróżnieniem, nagrodę  Primus Inter Pares oraz  listy gratulacyjne  Rodzicom.  Uczniom, którzy aktywnie uczestniczyli w życiu szkoły, osiągali sukcesy  sportowe, zawodowe i  artystyczne wręczono dyplomy, puchary i atrakcyjne nagrody. Kolegów pożegnali uczniowie klas trzecich, którzy przygotowali krótki występ artystyczny. Ten wyjątkowy dzień połączony z rocznicą uchwalenia Konstytucji 3-go Maja długo pozostanie  w pamięci wszystkich absolwentów i ich młodszych kolegów. Życzymy im dobrze zdanej matury oraz właściwych wyborów życiowych.

Zobacz zdjęcia

Zapraszamy do "Staszica"!

Film promujący kierunek technik informatyk w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Iłży. Obejrzyj ten krótki film i przekonaj się, że warto kształcić się w "Staszicu" na kierunku technik informatyk. To jest twoja przyszłość!

 

Prezentacja kierunku technik informatyk. Najbardziej popularnego kierunku w Staszicu!

Prezentacja zawodu technik elektryk

Prezentacja zawodu technik pojazdów samochodowych oraz szkoły branżowej I-go stopnia

Prezentacja warsztatów szkolnych Staszica.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 Tu jesteśmy