W dniu 25.11.2021 roku podczas sympozjum naukowego w Powiatowym Instytucie Kultury w Iłży odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla liderów szkół podstawowych i ponadpodstawowych konkursu malarskiego „Inni a tacy sami” oraz wiedzy „Choroba psychiczna i niepełnosprawność intelektualna - inni a tacy sami”.

W uroczystości uczestniczył Pan Waldemar Trelka- Starosta Radomski, Ksiądz Paweł Bukała-Proboszcz Parafii Rzymskokatolickiej pw. Św. J. Oblubieńca NMP w Krzyżanowicach, Pani Jolanta Borek- Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Krzyżanowicach, Pan Dariusz Leśkiewicz - Dyrektor Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Iłży oraz pedagog szkolny Pani Joanna Stachowicz. W konkursie wiedzy nagrodzeni zostali uczniowie:

Kamil Wróbel z klasy IV Technikum Elektrycznego- I miejsce,

Aleksandra Celuch z klasy IV Technikum Handlowego- II miejsce,

Paulina Fajdek z klasy IV Technikum Handlowego – III miejsce.

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za zainteresowanie tematem niepełnosprawności intelektualnych i chorób psychicznych.

 

Zobacz zdjęcia

Młodzi informatycy z ZSP w Iłży zapraszają do "Staszica"!

Film promujący kierunek technik informatyk w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Iłży. Obejrzyj ten krótki film i przekonaj się, że warto kształcić się w "Staszicu" na kierunku technik informatyk. To jest twoja przyszłość!

 


 Tu jesteśmy