W dniu 2021 odbył się w naszej szkole kurs  „Fotografia przy użyciu drona”, prowadzony przez Pana Przemysława Dąbrowskiego – pilota BSP (Bezzałogowego Statku Powietrznego).

W kursie wzięło udział 10 uczniów z klasy 3 TI-G oraz 3 TI-P. Zajęcia teoretyczne dotyczyły budowy, pełnej obsługi drona, przygotowania do lotu, stref lotniczych, zasad bezpieczeństwa oraz  podstawowych informacji na temat fotografii przy użyciu drona. Każdy uczestnik szkolenia pilotował dronem i odbył swój lot wykonując fotografie. Po ukończonym kursie uczestnicy otrzymali certyfikat.

 

Zobacz zdjęcia

Młodzi informatycy z ZSP w Iłży zapraszają do "Staszica"!

Film promujący kierunek technik informatyk w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Iłży. Obejrzyj ten krótki film i przekonaj się, że warto kształcić się w "Staszicu" na kierunku technik informatyk. To jest twoja przyszłość!

 


 Tu jesteśmy