W dniu 18 października 2021 roku w siedzibie Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Warszawie, odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom konkursu „Opiekun Stypendysty Roku 2020/2021” w ramach projektu „Mazowsze – stypendia dla uczniów szkół zawodowych”.

Wśród szczególnie wyróżnionych laureatów znalazła się Pani Elżbieta Cielecka, która sprawowała opiekę nad dwiema stypendystkami: Aleksandrą Celuch i Pauliną Fajdek  obecnie z klasy 4 Technikum Handlowego.

Zrealizowany projekt edukacyjny pt: „ZUS, PIT i VAT – to jest łatwe”, okazał się jednym z najlepszych!!!

Podczas uroczystości, symboliczne czeki jako nagrody dla opiekunów stypendystów wręczyli: Pan Adam Struzik - Marszałek Województwa Mazowieckiego i Pani Elżbieta Lanc - Członek Zarządu Województwa Mazowieckiego.

Prezentację na temat realizowanego wyżej wymienionego projektu edukacyjnego – jednego z najciekawszych, przedstawiła Paulina Fajdek z Technikum Handlowego.

Uroczystość wręczenia nagród, uświetnił Pan Olgierd Łukaszewicz wykładem zatytułowanym: „ Wojciech Bogumił Jastrzębowski – Twórca Konstytucji dla Europy 1831” – przyrodnik, wynalazca, pedagog.

Staszicowi w Iłży, jego nauczycielom i stypendystom serdecznie

GRATULUJEMY !!! i Życzymy dalszych SUKCESÓW !!! 

 

Zobacz zdjęcia

Młodzi informatycy z ZSP w Iłży zapraszają do "Staszica"!

Film promujący kierunek technik informatyk w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Iłży. Obejrzyj ten krótki film i przekonaj się, że warto kształcić się w "Staszicu" na kierunku technik informatyk. To jest twoja przyszłość!

 


 Tu jesteśmy