Dnia 07.10.2021 w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica odbyła się kolejna XI edycja konkursu matematycznego pt. „Maks Matematyczny”.

W konkursie udział brali uczniowie z klas 3 TI - G oraz 3 TH – G, pod opieką Pani Mileny Chedy. Maks Matematyczny to oryginalna koncepcja konkursu matematycznego która wykorzystuje technologie informatyczne. Konkurs przedstawia wyjątkowe optymalizacyjne zadania matematyczne. Stanowi przede wszystkim intelektualną rozrywkę w formie internetowych gier matematycznych. Jego celem jest rozbudzanie zainteresowań uczniów poprzez wykorzystywanie rywalizacji i technologii. Promuje nowoczesny styl nauki poprzez gry i zabawę.

Młodzi informatycy z ZSP w Iłży zapraszają do "Staszica"!

Film promujący kierunek technik informatyk w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Iłży. Obejrzyj ten krótki film i przekonaj się, że warto kształcić się w "Staszicu" na kierunku technik informatyk. To jest twoja przyszłość!

 


 Tu jesteśmy