Uczniowie naszej szkoły w dniu 08.10.2021 wzięli udział w turnieju piłki nożnej halowej który odbył się w Solcu nad Wisłą. Zawody zorganizowano w 20 rocznicę powstania UKS w Solcu.

Skład reprezentacji ZSP Iłża tworzyli:

  1. Żurek Dawid
  2. Drab Brajan
  3. Kiepas Wiktor
  4. Barszcz Eryk
  5. Szot Kamil
  6. Tomkowski Wiktor
  7. Pastuszka Kacper
  8. Hunt Paweł

Opiekunem drużyny był Dariusz Łyżwiński.

Drużyna naszej szkoły w każdym meczu walczyła z wielkim zaangażowaniem i poświęceniem. Byliśmy równorzędnymi  przeciwnikami dla wszystkich drużyn biorących udział w turnieju, zabrakło jednak trochę szczęścia w wykończeniu sytuacji podbramkowych które stwarzaliśmy. Ostatecznie zawody wygrali uczniowie z Opola Lubelskiego my uplasowaliśmy się na czwartej pozycji. Zawody toczyły się w sportowej atmosferze, a wszystkie drużyny zadeklarowały kolejne spotkanie za rok.

 

Zobacz zdjęcia

Młodzi informatycy z ZSP w Iłży zapraszają do "Staszica"!

Film promujący kierunek technik informatyk w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Iłży. Obejrzyj ten krótki film i przekonaj się, że warto kształcić się w "Staszicu" na kierunku technik informatyk. To jest twoja przyszłość!

 


 Tu jesteśmy