Rekrutacja do Staszica. Wirtualne Dni Otwarte.

Zapoznaj się ze szczegółami rekrutacji do naszej szkoły. 

Pobierz podanie do naszej szkoły.

Podanie można wysłać:

drogą elektroniczną na adres: rekrutacja@zspilza.pl

 drogą korespondencyjną na adres: Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica w Iłży, ul. Błazińska 5, 27-100 Iłża

 wrzucając podanie do skrzynki pocztowej znajdującej się bezpośrednio przed szkołą

Młodzi informatycy z ZSP w Iłży zapraszają do "Staszica"!

Film promujący kierunek Technik Informatyk w ZSP w Iłży nakręcony przez uczniów klasy drugiej Technikum Informatycznego.

 

W sobotę 25 stycznia 2020r. maturzyści z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Iłży bawili się w Folwarku „Bancer” w Modrzejowicach.

Tradycyjnie bal studniówkowy otworzył dyrektor szkoły  mgr inż. Dariusz Leśkiewicz. Uroczystość rozpoczęto od przemówień. Ciepłe słowa do maturzystów skierował dyrektor Wydziału Edukacji Kultury i Sportu powiatu radomskiego Pan Krzysztof Szewczyk. Władze gminy reprezentowali: Przewodnicząca Rady Miejskiej w Iłży Pani Agnieszka Okruta i Burmistrz Iłży Pan Przemysław Burek, który życzył młodzieży sukcesów na egzaminach maturalnych i udanego balu. W  imieniu Rodziców głos zabrali: Pani Katarzyna Pomorska i Pan Maciej Mendel, którzy życzyli wszystkim szampańskiej zabawy i niezapomnianych wrażeń. Tegoroczni maturzyści: Magdalena Woźniak i Oskar Mendel  zapowiedzieli tradycyjnego poloneza. Abiturienci poczuli się wyjątkowo w tę jedyną w swoim rodzaju noc. Było kameralnie i wzruszająco. Studniówkowe szaleństwo trwało aż do białego rana w rytmie najgorętszych hitów zespołu „Avans”.

Zobacz zdjęcia


 Tu jesteśmy