Rekrutacja do Staszica. Wirtualne Dni Otwarte.

Zapoznaj się ze szczegółami rekrutacji do naszej szkoły. 

Pobierz podanie do naszej szkoły.

Podanie można wysłać:

drogą elektroniczną na adres: rekrutacja@zspilza.pl

 drogą korespondencyjną na adres: Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica w Iłży, ul. Błazińska 5, 27-100 Iłża

 wrzucając podanie do skrzynki pocztowej znajdującej się bezpośrednio przed szkołą

Młodzi informatycy z ZSP w Iłży zapraszają do "Staszica"!

Film promujący kierunek Technik Informatyk w ZSP w Iłży nakręcony przez uczniów klasy drugiej Technikum Informatycznego.

„Tam gdzie miłość, piękno i dobro rodzi się Bóg” pod takim hasłem odbyły się w naszej szkole tegoroczne jasełka.

Oprócz tradycyjnych scen biblijnych opowiadających o zdarzeniach stajenki betlejemskiej znalazły się także nawiązania do współczesności. Młodzi aktorzy pragnęli pokazać obecną w człowieku odwieczną tęsknotę za prawdą, sprawiedliwością, pięknem i mądrością oraz Boga, który znając  pragnienia ludzkich serc wychodzi im na spotkanie. Zsyła swego Syna, który stając się jednym z nas przynosi dobro i miłość. Przedstawienie zakończyły życzenia pogodnych i obfitujących w Boże dary Świąt Bożego Narodzenia .

Tego dnia odbyły się również wigilie klasowe, na których uczniowie razem z wychowawcami łamali się opłatkiem i śpiewali kolędy. Tak spędzony czas wprowadził naszą szkolną społeczność w atmosferę radości budzącej się z przyjścia na świat naszego Pana Jezusa Chrystusa.

Całej społeczności szkolnej nauczycielom, rodzicom, uczniom, pracownikom szkoły oraz przyjaciołom
życzymy
magicznych, radosnych, śnieżnych i pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia.
Niech będą okazją do zadumy ale i radości z rodzinnego spotkania.
Niech przyniosą wytchnienie od codziennych trosk.
Oby ich magia trwała w nas jak najdłużej.
Szczęśliwego Nowego Roku.

Zobacz zdjęcia


 Tu jesteśmy