Młodzi informatycy z ZSP w Iłży zapraszają do "Staszica"!

Film promujący kierunek Technik Informatyk w ZSP w Iłży nakręcony przez uczniów klasy pierwszej Technikum Informatycznego.

  

 

 

 

29 maja 2019 r. odbyła się XIII edycja konkursu fizyczno-informatycznego organizowanego przez MODN w Radomiu z siedzibą w Iłży.

Brało w nim udział 7 dwuosobowych zespołów z LO w Pionkach, ZSP w Pionkach, PG w Przytyku i ZSP w Iłży. Tematem konkursu był ruch drgający, a jego mottem przewodnim „Uderz w stół, a nożyce się odezwą”. Uczniowie przygotowali prezentacje multimedialne zawierające własnoręcznie nagrane filmy. Demonstrowali doświadczenia i pokazy obrazujące ruch drgający w życiu codziennym, w przyrodzie i technice. Naszą szkołę reprezentowali Przemysław Wróbel ITE i Kamil Wróbel ITE pod kierunkiem nauczyciela fizyki pani Renaty Pypeć. Z wielką przyjemnością donosimy, iż zespół naszej szkoły zdobył I miejsce w konkursie i został uhonorowany dyplomami i wspaniałymi nagrodami. Wszyscy uczestnicy zasłużyli na uznanie, gdyż wykazali, że ich pasją jest fizyka.

Zobacz zdjęcia


 Tu jesteśmy