Młodzi informatycy z ZSP w Iłży zapraszają do "Staszica"!

Film promujący kierunek Technik Informatyk w ZSP w Iłży nakręcony przez uczniów klasy pierwszej Technikum Informatycznego.

  

 

 

 

23 maja 2019 roku w Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach odbyło się uroczyste podsumowanie X Konkursu „ Nasza mała ojczyzna – Pionki i powiat radomski” pod honorowym patronatem Starosty Powiatu Radomskiego i Burmistrza Miasta Pionki.

Wśród laureatów znalazła się nasza uczennica Klaudia Olszewska z klasy II Technikum Informatycznego, uzyskała II miejsce w kategorii praca fotograficzna na temat: Muzyka wokół nas. Opiekunem była Pani pedagog szkolny Joanna Stachowicz. Podczas uroczystości obecni byli Radni Powiatu Radomskiego, przedstawiciele władz samorządowych miasta Pionki, a także dyrektorzy placówek oświatowych i nauczyciele. Konkurs ten z każdym rokiem cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród uczniów szkół z gminy Pionki i całego Powiatu Radomskiego.

Zobacz zdjęcia


 Tu jesteśmy