Młodzi informatycy z ZSP w Iłży zapraszają do "Staszica"!

Film promujący kierunek Technik Informatyk w ZSP w Iłży nakręcony przez uczniów klasy pierwszej Technikum Informatycznego.

  

 

 

 

Szanowni Państwo

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Iłży pragnie zaprosić uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału w I Turnieju Tenisa Stołowego o mistrzostwo gminy Iłża w kategorii młodzieżowej. Zawody odbędą się 26.03.2019 w budynku ZSP Iłża przy ul. Błazińskiej 5.

Regulamin turnieju

Szkoły podstawowe mogą zgłosić po 5 uczestników zaś szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne po 8. Maksymalna liczba uczestników danej płci to 3 w przypadku szkół podstawowych i 5 pozostałych szkół. Liczba miejsc jest ograniczona dla: dziewcząt 27, chłopców 39. Decydująca będzie kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia będą przyjmowane do 20.03.2019 w sekretariacie ZSP Iłża, pod adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz telefonicznie Dariusz Łyżwiński 600 567 451.

Przebieg i zasady ogólne turnieju

I i II etap to rozgrywki w grupach 3-osobowych. Do kolejnej rundy awansuje dwóch najlepszych graczy.

W III etapie czyli w fazie pucharowej zawodnicy z pierwszego miejsca II etapu rozgrywek zostaną rozstawieni, a zawodnicy z drugich miejsc zostaną do nich dolosowani.

Rozstrzygnięcie seta to zdobycie 11 punktów i osiągnięcie przewagi co najmniej dwóch punktów nad przeciwnikiem. Mecze w dwóch pierwszych etapach rozgrywane będą do dwóch wygranych setów a każdy zdobyty set przekłada się na jeden punkt meczowy. Od trzeciego do piątego etapu mecze będą rozgrywane do trzech zwycięskich setów, przegrywający odpada z turnieju. Zasady rozgrywania ćwierćfinału, półfinału i finału zostaną opublikowane na stronie szkoły www.zspilza.pl po skompletowaniu pełnej liczby uczestników, tj. po 20.03.2019.

Nagrody

Za zajęcie I, II i III miejsca zawodnicy otrzymują puchary i dyplomy.

Cele turnieju

Promowanie tenisa stołowego oraz wyszukanie najzdolniejszych graczy w celu utworzenia sekcji tenisa stołowego na terenie miasta i gminy Iłża.

 

Serdecznie zapraszamy

 


 Tu jesteśmy