Rekrutacja do Staszica. Wirtualne Dni Otwarte.

Zapoznaj się ze szczegółami rekrutacji do naszej szkoły. 

Pobierz podanie do naszej szkoły.

Podanie można wysłać:

drogą elektroniczną na adres: rekrutacja@zspilza.pl

 drogą korespondencyjną na adres: Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica w Iłży, ul. Błazińska 5, 27-100 Iłża

 wrzucając podanie do skrzynki pocztowej znajdującej się bezpośrednio przed szkołą

Młodzi informatycy z ZSP w Iłży zapraszają do "Staszica"!

Film promujący kierunek Technik Informatyk w ZSP w Iłży nakręcony przez uczniów klasy drugiej Technikum Informatycznego.

W czwartek 21 lutego odbyło się w naszej szkole wręczenie certyfikatów kursu Akademii Sieciowej Cisco "Wprowadzenie do Internetu Wszechrzeczy".

Certyfikat uczniom klasy I TI , którzy zdali egzamin finałowy wręczył administrator Akademii Cisco Kamil Krosta. IoE (ang. Internet of Everything) to certyfikat jednej z największych firm informatycznych na świecie, który mogą zdobyć uczniowie w naszej szkole. Kurs IoE w swoich treściach wyjaśnia wpływ korzyści i wyzwania jakie Internet stawia przed ludźmi, procesami, danymi i rzeczami stanowiącymi tzw. Internet Wszechrzeczy. Kurs przeprowadził Kamil Krosta.

Certyfikat otrzymali: 

Sebastian Bębenek, Hubert Chamera, Wiktor Czubak, Klaudia Derlatka, Jakub Gieraziński, Tomasz Góra, Mikołaj Gut, Michał Jaskros, Patryk Kakol, Kacper Kiełbasa, Krystian Kosno, Patryk Majkowski, Oskar Makuch, Adrian Mucha, Patryk Nowocin, Jakub Różalski, Kacper Sołtysiak, Adrian Środa, Karol Wąsiel, Milena Wiśnios.

Gratulujemy!!! I życzymy kolejnych sukcesów w Akademii CISCO!!!

 


 Tu jesteśmy