Informatycy z ZSP w Iłży zapraszają do obejrzenia ich pierwszego filmu.

Informatycy z klasy pierwszej Technikum Informatycznego w ZSP w Iłży zapraszają do obejrzenia ich pierwszego autorskiego filmu o tym co robią na co dzień na zajęciach w pracowni komputerowej.

 

W czwartek 21 lutego odbyło się w naszej szkole wręczenie certyfikatów kursu Akademii Sieciowej Cisco "Wprowadzenie do Internetu Wszechrzeczy".

Certyfikat uczniom klasy I TI , którzy zdali egzamin finałowy wręczył administrator Akademii Cisco Kamil Krosta. IoE (ang. Internet of Everything) to certyfikat jednej z największych firm informatycznych na świecie, który mogą zdobyć uczniowie w naszej szkole. Kurs IoE w swoich treściach wyjaśnia wpływ korzyści i wyzwania jakie Internet stawia przed ludźmi, procesami, danymi i rzeczami stanowiącymi tzw. Internet Wszechrzeczy. Kurs przeprowadził Kamil Krosta.

Certyfikat otrzymali: 

Sebastian Bębenek, Hubert Chamera, Wiktor Czubak, Klaudia Derlatka, Jakub Gieraziński, Tomasz Góra, Mikołaj Gut, Michał Jaskros, Patryk Kakol, Kacper Kiełbasa, Krystian Kosno, Patryk Majkowski, Oskar Makuch, Adrian Mucha, Patryk Nowocin, Jakub Różalski, Kacper Sołtysiak, Adrian Środa, Karol Wąsiel, Milena Wiśnios.

Gratulujemy!!! I życzymy kolejnych sukcesów w Akademii CISCO!!!

 


 Tu jesteśmy