Lokalna Akademia CISCO - ITE, CCNA

Zapraszamy do Akademii CISCO w ramach, której funkcjonują dwie ścieżki: IT Essentials PC Hardware and Software oraz CCNA Routing and Switching. Nasze kursy zostały przygotowane tak, aby wprowadzić słuchaczy w świat informatyki i przygotować ich do pracy lub kontynuowania edukacji oraz do zdobycia globalnie rozpoznawanych certyfikacji informatycznych. Każdy kurs obejmuje materiały e-learningowe, zajęcia z instruktorem, testy online, laboratoria i zajęcia praktyczne oraz narzędzia wirtualne ułatwiające zdobywanie kompetencji. Więcej informacji na stronie http://zspilza.pl/cisco/co-nowego-w-akademii-cisco

Studniówka Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Iłży A.D. 2019 właśnie przechodzi do historii.

Poza bohaterami wieczoru – maturzystami swą obecnością zaszczycili nas nasi zacni goście – absolwenci: Burmistrz Iłży – Pan Przemysław Burek, Przewodnicząca Rady Miejskiej w Iłży – Pani Agnieszka Okruta oraz Radny Powiatu Radomskiego – Pan Cezary Nobis.

W sobotę na parkiecie bawiły się trzy klasy maturalne: obsługi turystycznej i handlowej, mechaniczno - samochodowej oraz informatyczno – elektrycznej. Uroczystość rozpoczął tradycyjny polonez, którego poprowadził Dyrektor Szkoły – Pan Dariusz Leśkiewicz.
W niezwykle emocjonalnym wystąpieniu uczniowie podziękowali swym rodzicom za codzienny trud i troskę oraz zaprosili do wspólnego tańca. Głośna muzyka, taniec i dobre nastroje z pewnością na długo pozostaną w naszych wspomnieniach. Teraz już tylko symboliczne 100 dni dzieli nas od kolejnego i jakże ważnego egzaminu..

Zobacz zdjęcia


 Tu jesteśmy