Menu

Lokalna Akademia CISCO - ITE, CCNA

Zapraszamy do Akademii CISCO w ramach, której funkcjonują dwie ścieżki: IT Essentials PC Hardware and Software oraz CCNA Routing and Switching. Nasze kursy zostały przygotowane tak, aby wprowadzić słuchaczy w świat informatyki i przygotować ich do pracy lub kontynuowania edukacji oraz do zdobycia globalnie rozpoznawanych certyfikacji informatycznych. Każdy kurs obejmuje materiały e-learningowe, zajęcia z instruktorem, testy online, laboratoria i zajęcia praktyczne oraz narzędzia wirtualne ułatwiające zdobywanie kompetencji. Więcej informacji na stronie http://zspilza.pl/cisco/co-nowego-w-akademii-cisco

W dniu 03.12.2018 r. po raz kolejny uczniowie naszej szkole wzięli udział w akcji - Maraton Pisania Listów Amnesty International.

 Wyższa Szkoła Handlowa jako współorganizator tegorocznej akcji na terenie Radomia przybliżyła nam ideę tego przedsięwzięcia. Uczniowie naszej szkoły bardzo licznie włączyli  się i zaangażowali w ten projekt. Odręcznie napisali 271 Listów w obronie kobiet, dla których dobro innych okazało się wartością nadrzędną. Jedną z nich jest Gulzar Duszenowa z Kirgistanu, której życiową misją stało się zapewnienie osobom   z niepełnosprawnościami godnego życia i swobodnego poruszania się. Drugą zaś jest Nawal Benaissa z Maroka prześladowana za wypowiadanie się na temat sprawiedliwości społecznej i lepszego poziomu opieki zdrowotnej w swoim regionie, Rif, gdzie wielu ludzi czuje się zapomnianych przez swój rząd. Mamy nadzieję, że nasze listy okażą się dużym wsparciem dla bohaterek i ich bliskich- dadzą im siłę i nadzieję w walce o swoje prawa.

Zobacz zdjęcia