Menu

Lokalna Akademia CISCO - ITE, CCNA

Zapraszamy do Akademii CISCO w ramach, której funkcjonują dwie ścieżki: IT Essentials PC Hardware and Software oraz CCNA Routing and Switching. Nasze kursy zostały przygotowane tak, aby wprowadzić słuchaczy w świat informatyki i przygotować ich do pracy lub kontynuowania edukacji oraz do zdobycia globalnie rozpoznawanych certyfikacji informatycznych. Każdy kurs obejmuje materiały e-learningowe, zajęcia z instruktorem, testy online, laboratoria i zajęcia praktyczne oraz narzędzia wirtualne ułatwiające zdobywanie kompetencji. Więcej informacji na stronie http://zspilza.pl/cisco/co-nowego-w-akademii-cisco

 

W dniu 12 grudnia 2018 r. po raz pierwszy w naszej szkole odbył się Turniej FIFA. Turniej zorganizował pan Kamil Krosta.

Polegał on na graniu w symulator piłki nożnej - FIFA 2019. Uczniowie reprezentowali wylosowane kraje, kluby które biorą udział w aktualnych rozgrywkach roku  2018. Turniej odbywał się na trzech niezależnych platformach - PC, PS4 oraz XBOX One. Na dwóch pierwszych platformach mecze odbywały się systemem pucharowym po uprzednim losowaniu, natomiast na XBOX One uczniowie byli podzielenie na dwie grupy z których wychodziły po dwie osoby i następnie rozgrywały mecze systemem pucharowym. 

Spośród 24 uczestników, najlepszymi graczami okazali się:

Platfofma PC

1. Mateusz Niewczas - klasa IV TI

2. Jakub Nowek - klasa IV TE

3. Wiktor Cheda - klasa II TE

Platforma PS 4

1. Tomasz Szot - klasa IV TPS

2. Krystian Kosno - klasa I TI

3. Patryk Rutkowski - klasa III TI

Platforma XBOX One

1. Wiktor Kiepas - klasa I TPS

2. Adrian Mucha - klasa I TI

3. Łukasz Fijas - klasa IV TE

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i już zapraszamy do następnej edycji turnieju, która odbędzie się niebawem!

 

Zobacz zdjęcia