Menu

Lokalna Akademia CISCO - ITE, CCNA

Zapraszamy do Akademii CISCO w ramach, której funkcjonują dwie ścieżki: IT Essentials PC Hardware and Software oraz CCNA Routing and Switching. Nasze kursy zostały przygotowane tak, aby wprowadzić słuchaczy w świat informatyki i przygotować ich do pracy lub kontynuowania edukacji oraz do zdobycia globalnie rozpoznawanych certyfikacji informatycznych. Każdy kurs obejmuje materiały e-learningowe, zajęcia z instruktorem, testy online, laboratoria i zajęcia praktyczne oraz narzędzia wirtualne ułatwiające zdobywanie kompetencji. Więcej informacji na stronie http://zspilza.pl/cisco/co-nowego-w-akademii-cisco

W dniu 30 listopada i 1 grudnia młodzież z naszej szkoły wzięła udział w ogólnopolskiej akcji Świąteczna Zbiórka Żywności. Uczniowie z klas I TH, II TOT, III TOT, IV TOT i II TE  z dużym zaangażowaniem brali udział w akcji, dzięki czemu udało się zebrać żywność z której przygotowane będą paczki świąteczne dla biednych.