Lokalna Akademia CISCO - ITE, CCNA

Zapraszamy do Akademii CISCO w ramach, której funkcjonują dwie ścieżki: IT Essentials PC Hardware and Software oraz CCNA Routing and Switching. Nasze kursy zostały przygotowane tak, aby wprowadzić słuchaczy w świat informatyki i przygotować ich do pracy lub kontynuowania edukacji oraz do zdobycia globalnie rozpoznawanych certyfikacji informatycznych. Każdy kurs obejmuje materiały e-learningowe, zajęcia z instruktorem, testy online, laboratoria i zajęcia praktyczne oraz narzędzia wirtualne ułatwiające zdobywanie kompetencji. Więcej informacji na stronie http://zspilza.pl/cisco/co-nowego-w-akademii-cisco

28 listopada 2018 roku w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu odbyła się uroczystość wręczenia stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Wyróżnionych zostało 68 najzdolniejszych uczniów szkół ponadgimnazjalnych regionu radomskiego. Wśród nich uczennica naszej szkoły, Wiktoria Chamerska z klasy II technikum obsługi turystycznej, której towarzyszyła pani wicedyrektor szkoły Alicja Wietrzyńska-Postuła.

Słowa uznania i gratulacji nagrodzonym, ich rodzicom i nauczycielom przekazali obecni na uroczystości goście:

  • Szef gabinetu politycznego Prezesa Rady Ministrów – pan Marek Suski
  • Mazowiecki Kurator Oświaty – pani Aurelia Michałowska
  • Szef radomskiej delegatury Kuratorium Oświaty w Warszawie – pan Krzysztof Szewczyk
  • Dyrektor biura organizacyjnego Ministra Edukacji – pan Sławomir Adamiec

Całość uświetnił występ zespołu muzycznego z Młodzieżowego Centrum Kultury z Radomia.

Wiktorii gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów !

Zobacz zdjęcia


 Tu jesteśmy