Menu

Lokalna Akademia CISCO - ITE, CCNA

Zapraszamy do Akademii CISCO w ramach, której funkcjonują dwie ścieżki: IT Essentials PC Hardware and Software oraz CCNA Routing and Switching. Nasze kursy zostały przygotowane tak, aby wprowadzić słuchaczy w świat informatyki i przygotować ich do pracy lub kontynuowania edukacji oraz do zdobycia globalnie rozpoznawanych certyfikacji informatycznych. Każdy kurs obejmuje materiały e-learningowe, zajęcia z instruktorem, testy online, laboratoria i zajęcia praktyczne oraz narzędzia wirtualne ułatwiające zdobywanie kompetencji. Więcej informacji na stronie http://zspilza.pl/cisco/co-nowego-w-akademii-cisco

 

W dniu 27 listopada br. odbył się w naszej szkole I etap Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy  o Ubezpieczeniach Społecznych dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych „Warto wiedzieć  więcej  o ubezpieczeniach społecznych”.

W etapie szkolnym  polegającym na rozwiązaniu testu jednokrotnego wyboru składającego się z 20 pytań, wzięło udział 10 uczniów z klasy pierwszej i czwartej technikum handlowego.

 Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowały się:

  1. Amanda Czapska z klasy 4 technikum handlowego – zdobyła 20 pkt na 20 pkt możliwych do zdobycia.
  2. Angelika Sitek z klasy 4 technikum handlowego – zdobyła 20 pkt na 20 pkt możliwych do zdobycia.
  3. Aleksandra Celuch  z klasy 1 technikum handlowego – zdobyła 13 pkt na 20 pkt możliwych do zdobycia.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w etapie wojewódzkim !!!

Zobacz zdjęcia