Lokalna Akademia CISCO - ITE, CCNA

Zapraszamy do Akademii CISCO w ramach, której funkcjonują dwie ścieżki: IT Essentials PC Hardware and Software oraz CCNA Routing and Switching. Nasze kursy zostały przygotowane tak, aby wprowadzić słuchaczy w świat informatyki i przygotować ich do pracy lub kontynuowania edukacji oraz do zdobycia globalnie rozpoznawanych certyfikacji informatycznych. Każdy kurs obejmuje materiały e-learningowe, zajęcia z instruktorem, testy online, laboratoria i zajęcia praktyczne oraz narzędzia wirtualne ułatwiające zdobywanie kompetencji. Więcej informacji na stronie http://zspilza.pl/cisco/co-nowego-w-akademii-cisco

W dniu 23 listopada klasy II i III TOT wraz z opiekunami Agnieszką Jaśkiewicz i Ireną Kotowską odwiedziły Targi Turystyczne TT Warsaw, które odbyły się w Warszawie w Pałacu Kultury i Nauki.

Na terenie targów można się było zapoznać z ofertą ponad 500 wystawców z 50 krajów. Młodzież z zainteresowaniem oglądała stoiska biur podróży oraz krajów i regionów turystycznych.

Zobacz zdjęcia

 


 Tu jesteśmy