Menu

Lokalna Akademia CISCO - ITE, CCNA

Zapraszamy do Akademii CISCO w ramach, której funkcjonują dwie ścieżki: IT Essentials PC Hardware and Software oraz CCNA Routing and Switching. Nasze kursy zostały przygotowane tak, aby wprowadzić słuchaczy w świat informatyki i przygotować ich do pracy lub kontynuowania edukacji oraz do zdobycia globalnie rozpoznawanych certyfikacji informatycznych. Każdy kurs obejmuje materiały e-learningowe, zajęcia z instruktorem, testy online, laboratoria i zajęcia praktyczne oraz narzędzia wirtualne ułatwiające zdobywanie kompetencji. Więcej informacji na stronie http://zspilza.pl/cisco/co-nowego-w-akademii-cisco

W dniu 16.11.2018 uczniowie naszej szkoły z klas II, III oraz IV TPS wraz z opiekunami: Mariusz Jaśkiewicz, Dariusz Łyżwiński, Mirosław Gut uczestniczyli w targach samochodowych WARSAW MOTOR SHOW 2018 w Nadarzynie k/Warszawy.

Prezentowane były nowe modele aut, pojazdy elektryczne, klasyki, tuning pojazdów, przyczepy kempingowe, kampery, motocykle, części oraz materiały eksploatacyjne. Młodzież z zainteresowaniem zwiedzała wystawę.

Zobacz zdjęcia