Menu

Lokalna Akademia CISCO - ITE, CCNA

Zapraszamy do Akademii CISCO w ramach, której funkcjonują dwie ścieżki: IT Essentials PC Hardware and Software oraz CCNA Routing and Switching. Nasze kursy zostały przygotowane tak, aby wprowadzić słuchaczy w świat informatyki i przygotować ich do pracy lub kontynuowania edukacji oraz do zdobycia globalnie rozpoznawanych certyfikacji informatycznych. Każdy kurs obejmuje materiały e-learningowe, zajęcia z instruktorem, testy online, laboratoria i zajęcia praktyczne oraz narzędzia wirtualne ułatwiające zdobywanie kompetencji. Więcej informacji na stronie http://zspilza.pl/cisco/co-nowego-w-akademii-cisco

W dniu 15 listopada 2018 r. odbył się w naszej szkole konkurs matematyczny "100 zdań na 100-lecie niepodległości".

W konkursie wzięły udział wszystkie klasy technikum i szkoły branżowej. Uczniowie pracując w grupach mieli za zadanie w ciągu 1 godziny lekcyjnej rozwiązać jak największą ilość spośród 100 zadań. Młodzież pracowała z wielkim zaangażowaniem. Najwięcej zadań rozwiązali uczniowie klas 4 TI/TE i 4 TPS/TM Wszystkim uczestnikom gratulujemy!

Zobacz zdjęcia