Menu

Lokalna Akademia CISCO - ITE, CCNA

Zapraszamy do Akademii CISCO w ramach, której funkcjonują dwie ścieżki: IT Essentials PC Hardware and Software oraz CCNA Routing and Switching. Nasze kursy zostały przygotowane tak, aby wprowadzić słuchaczy w świat informatyki i przygotować ich do pracy lub kontynuowania edukacji oraz do zdobycia globalnie rozpoznawanych certyfikacji informatycznych. Każdy kurs obejmuje materiały e-learningowe, zajęcia z instruktorem, testy online, laboratoria i zajęcia praktyczne oraz narzędzia wirtualne ułatwiające zdobywanie kompetencji. Więcej informacji na stronie http://zspilza.pl/cisco/co-nowego-w-akademii-cisco

Dzisiaj o godzinie 11:11 uczniowie z naszej szkoły na rynku iłżeckim uroczyście odśpiewali Hymn państwowy w ramach akcji Ministra Edukacji Narodowej „Rekord dla Niepodległej".

Miała ona na celu uczczenie 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. W odśpiewaniu czterech zwrotek Mazurka Dąbrowskiego wzięły udział także  dzieci i młodzież z innych placówek oświatowych.

Zobacz zdjęcia