Menu

Lokalna Akademia CISCO - ITE, CCNA

Zapraszamy do Akademii CISCO w ramach, której funkcjonują dwie ścieżki: IT Essentials PC Hardware and Software oraz CCNA Routing and Switching. Nasze kursy zostały przygotowane tak, aby wprowadzić słuchaczy w świat informatyki i przygotować ich do pracy lub kontynuowania edukacji oraz do zdobycia globalnie rozpoznawanych certyfikacji informatycznych. Każdy kurs obejmuje materiały e-learningowe, zajęcia z instruktorem, testy online, laboratoria i zajęcia praktyczne oraz narzędzia wirtualne ułatwiające zdobywanie kompetencji. Więcej informacji na stronie http://zspilza.pl/cisco/co-nowego-w-akademii-cisco

      W czwartek 8 listopada 2018 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. S. Staszica w Iłży odbędą się główne szkolne uroczystości z okazji stulecia odzyskania niepodległości.

Obchody z udziałem całej społeczności szkolnej i zaproszonych gości rozpoczną się od akademii, po której nastąpi uroczyste odsłonięcie pamiątkowej tablicy ku czci bohaterów walk o wolną Polskę.

      Do uczczenia tej ważnej rocznicy i oddania wspólnie hołdu poległym zapraszamy także mieszkańców Iłży. Tego dnia w godzinach od 13-ej do 17-ej  pod obeliskiem na placu szkolnym zapalmy 100 symbolicznych zniczy na 100 – lecie niepodległości. Świętujmy razem!