Menu

Lokalna Akademia CISCO - ITE, CCNA

Zapraszamy do Akademii CISCO w ramach, której funkcjonują dwie ścieżki: IT Essentials PC Hardware and Software oraz CCNA Routing and Switching. Nasze kursy zostały przygotowane tak, aby wprowadzić słuchaczy w świat informatyki i przygotować ich do pracy lub kontynuowania edukacji oraz do zdobycia globalnie rozpoznawanych certyfikacji informatycznych. Każdy kurs obejmuje materiały e-learningowe, zajęcia z instruktorem, testy online, laboratoria i zajęcia praktyczne oraz narzędzia wirtualne ułatwiające zdobywanie kompetencji. Więcej informacji na stronie http://zspilza.pl/cisco/co-nowego-w-akademii-cisco

26 października 2018 roku uczniowie technikum informatycznego ze „Staszica” odwiedzili  Warsaw Game Show, czyli wielkie święto każdego gracza.

Na imprezie nasi uczniowie mieli okazję zagrać w najnowsze produkcje na PC i konsole oraz spotkać znanych YouTuberów. Czekało na nich mnóstwo innych atrakcji – potężna strefa gier planszowych i karcianych, atrakcje VR i wiele innych! Mogli spróbować swoich sił w najnowszych grach, czy też skorzystać ze sprawdzonych klasyków, planszówek, a także gier video. Na targach zobaczyli najnowsze osiągnięcia w świecie komputerów. Ambitni mogli spróbować swoich sił w wirtualnym świecie. Podziwiali również pracę najnowszych drukarek 3D.  Uczestnicy wyjazdu testowali najnowszy sprzęt stworzony do grania. Takie targi to raj dla graczy i dobre miejsce do robienia interesów przez autorów, wydawców i dystrybutorów. Nowości wydawnicze, spotkania z niezależnymi twórcami gier i aplikacji, strefa turniejowa. To wszystko to fantastyczny świat, którzy nasi uczniowie namacalnie mogli dotknąć i wczuć się w rolę najlepszych graczy. Warsaw Game Show to najnowsze i największe wydarzenie na gamingowej mapie Polski, gdzie nie zabrakło naszych uczniów. Dziękujemy za udział i zapraszamy na kolejną edycję.

 Zobacz zdjęcia