Menu

Lokalna Akademia CISCO - ITE, CCNA

Zapraszamy do Akademii CISCO w ramach, której funkcjonują dwie ścieżki: IT Essentials PC Hardware and Software oraz CCNA Routing and Switching. Nasze kursy zostały przygotowane tak, aby wprowadzić słuchaczy w świat informatyki i przygotować ich do pracy lub kontynuowania edukacji oraz do zdobycia globalnie rozpoznawanych certyfikacji informatycznych. Każdy kurs obejmuje materiały e-learningowe, zajęcia z instruktorem, testy online, laboratoria i zajęcia praktyczne oraz narzędzia wirtualne ułatwiające zdobywanie kompetencji. Więcej informacji na stronie http://zspilza.pl/cisco/co-nowego-w-akademii-cisco

12 października 2018 roku  odbyły się w naszej szkole obchody Dnia Edukacji Narodowej oraz Dzień Patrona – Stanisława Staszica , wybitnego działacza oświeceniowego , publicysty i naukowca.

W tym dniu Pan Dyrektor – Dariusz Leśkiewicz - skierował do grona pedagogicznego wiele ciepłych słów, życząc dużo wytrwałości i  przyjemności w pracy z młodzieżą. Podczas uroczystości Pan Dyrektor  wręczył także nagrody za  szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno – wychowawczej wyróżnionym nauczycielom. 

Formą podziękowania dla pedagogów był towarzyszący uroczystości występ chóru szkolnego  oraz program artystyczny.

Z okazji DEN Samorząd Uczniowski zorganizował Wielki Test o Szkole , w którym wzięli udział nasi uczniowie.

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi. (Jan Paweł II)

W podzięce za trud włożony w Naszą edukację, samych sukcesów życzą uczniowie ZSP w Iłży.

 

 

 Zobacz zdjęcia