Dzień otwarty w "Staszicu" 25 kwietnia 2019!

Drodzy Uczniowie Gimnazjum i Szkół Podstawowych, miło nam poinformować, że corocznie w okresie wiosennym organizowane specjalnie dla Was wydarzenie, jakim jest Dzień Otwarty "Staszica" odbędzie się 25 kwietnia 2019 r. w godz. 8.30-13.00 !!

Jednocześnie zapraszamy do zapoznania się  z zasadami rekrutacji i informacjami o kierunkach kształcenia na stronie internetowej naszej placówki.

Informatycy z ZSP w Iłży zapraszają do obejrzenia ich pierwszego filmu i relacji z turnieju FIFA19

Film promujący kierunek Technik Informatyk w ZSP w Iłży nakręcony przez uczniów klasy pierwszej TI.

 

12 października 2018 roku  odbyły się w naszej szkole obchody Dnia Edukacji Narodowej oraz Dzień Patrona – Stanisława Staszica , wybitnego działacza oświeceniowego , publicysty i naukowca.

W tym dniu Pan Dyrektor – Dariusz Leśkiewicz - skierował do grona pedagogicznego wiele ciepłych słów, życząc dużo wytrwałości i  przyjemności w pracy z młodzieżą. Podczas uroczystości Pan Dyrektor  wręczył także nagrody za  szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno – wychowawczej wyróżnionym nauczycielom. 

Formą podziękowania dla pedagogów był towarzyszący uroczystości występ chóru szkolnego  oraz program artystyczny.

Z okazji DEN Samorząd Uczniowski zorganizował Wielki Test o Szkole , w którym wzięli udział nasi uczniowie.

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi. (Jan Paweł II)

W podzięce za trud włożony w Naszą edukację, samych sukcesów życzą uczniowie ZSP w Iłży.

 

 

 Zobacz zdjęcia


 Tu jesteśmy