Menu

Lokalna Akademia CISCO - ITE, CCNA

Zapraszamy do Akademii CISCO w ramach, której funkcjonują dwie ścieżki: IT Essentials PC Hardware and Software oraz CCNA Routing and Switching. Nasze kursy zostały przygotowane tak, aby wprowadzić słuchaczy w świat informatyki i przygotować ich do pracy lub kontynuowania edukacji oraz do zdobycia globalnie rozpoznawanych certyfikacji informatycznych. Każdy kurs obejmuje materiały e-learningowe, zajęcia z instruktorem, testy online, laboratoria i zajęcia praktyczne oraz narzędzia wirtualne ułatwiające zdobywanie kompetencji. Więcej informacji na stronie http://zspilza.pl/cisco/co-nowego-w-akademii-cisco

W sobotę 8 września odbyło się już po raz drugi na Iłżeckim Rynku „ Narodowe Czytanie”.

Ogólnopolska akcja społeczna zorganizowana w roku 100-lecia niepodległości, popularyzująca polską literaturę będącą nierozerwalną częścią narodowej kultury. Wybrane fragmenty czytali: Klaudia Nobis z klasy 3 TOT - Laura, Marcin Gulba – tegoroczny absolwent  Technikum Mechanicznego – Cezary pod opieką nauczyciela bibliotekarza – p. Elżbiety Cieleckiej. Każdy z czytających otrzymał dyplom oraz egzemplarz „ Przedwiośnia „ Stefana Żeromskiego z pamiątkową pieczątką wykonaną na tę okoliczność otrzymaną od Pana Prezydenta RP.

  Zobacz zdjęcia