Menu

Lokalna Akademia CISCO - ITE, CCNA

Zapraszamy do Akademii CISCO w ramach, której funkcjonują dwie ścieżki: IT Essentials PC Hardware and Software oraz CCNA Routing and Switching. Nasze kursy zostały przygotowane tak, aby wprowadzić słuchaczy w świat informatyki i przygotować ich do pracy lub kontynuowania edukacji oraz do zdobycia globalnie rozpoznawanych certyfikacji informatycznych. Każdy kurs obejmuje materiały e-learningowe, zajęcia z instruktorem, testy online, laboratoria i zajęcia praktyczne oraz narzędzia wirtualne ułatwiające zdobywanie kompetencji. Więcej informacji na stronie http://zspilza.pl/cisco/co-nowego-w-akademii-cisco

3 września  2018 r. w  ZSP  w  Iłży  odbyło się  uroczyste  rozpoczęcie  roku  szkolnego  2018/ 2019.

O  godzinie  9.00  w  świeżo odnowionej sali  gimnastycznej  zebrali się  nauczyciele  i  uczniowie. Na  początku  wprowadzony  został  sztandar  szkoły  i  odśpiewany  hymn  państwowy.  Następnie  pan dyrektor  Dariusz  Leśkiewicz  serdecznie  powitał  wszystkich  obecnych i  życzył  udanego  i  pełnego  sukcesów  roku  szkolnego. Uczniowie  klas  pierwszych  złożyli  uroczyste  ślubowanie  na  sztandar  szkoły. Młodzież  naszej  szkoły  pamiętała  także , że  1  wrzesień  to  79 rocznica  wybuchu  II  wojny  światowej.  Jedna  z  uczennic  przeczytała  fragmenty  Pamiętnika  z  okresu wojny  i  okupacji. Następnie  uczniowie  udali się  do   klas  na  spotkanie  z  wychowawcami.

  Zobacz zdjęcia