Lokalna Akademia CISCO - ITE, CCNA

Zapraszamy do Akademii CISCO w ramach, której funkcjonują dwie ścieżki: IT Essentials PC Hardware and Software oraz CCNA Routing and Switching. Nasze kursy zostały przygotowane tak, aby wprowadzić słuchaczy w świat informatyki i przygotować ich do pracy lub kontynuowania edukacji oraz do zdobycia globalnie rozpoznawanych certyfikacji informatycznych. Każdy kurs obejmuje materiały e-learningowe, zajęcia z instruktorem, testy online, laboratoria i zajęcia praktyczne oraz narzędzia wirtualne ułatwiające zdobywanie kompetencji. Więcej informacji na stronie http://zspilza.pl/cisco/co-nowego-w-akademii-cisco

Uczniowie klasy III TPS kontynuują misję popularyzowania ważnych lektur Polaków. W dniu 19 kwietnia uczniowie szkoły mieli okazję wysłuchania fragmentów „Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego na rozpoczęcie cyklu - „Lektury na 100-lecie odzyskania niepodległości”.


 Tu jesteśmy