Menu

Lokalna Akademia CISCO - ITE, CCNA

Zapraszamy do Akademii CISCO w ramach, której funkcjonują dwie ścieżki: IT Essentials PC Hardware and Software oraz CCNA Routing and Switching. Nasze kursy zostały przygotowane tak, aby wprowadzić słuchaczy w świat informatyki i przygotować ich do pracy lub kontynuowania edukacji oraz do zdobycia globalnie rozpoznawanych certyfikacji informatycznych. Każdy kurs obejmuje materiały e-learningowe, zajęcia z instruktorem, testy online, laboratoria i zajęcia praktyczne oraz narzędzia wirtualne ułatwiające zdobywanie kompetencji. Więcej informacji na stronie http://zspilza.pl/cisco/co-nowego-w-akademii-cisco

Zespoły z 22 szkół z całego Mazowsza, w tym 5 z regionu radomskiego przystąpiły 16 marca do pisania testu,

który składał się z 25 pytań wielokrotnego wyboru. Na odpowiedzi mieli tylko 30 minut. A mierzyli się z pytaniami z projektu edukacyjnego składającego się z 4 lekcji: „ Świadomy zawsze ubezpieczony”, „Płacisz i masz, czyli co Ci się należy, gdy płacisz składki”, „Emerytura – twoja przyszłość w Twoich rękach”, „e- ZUS, czyli firma pod ręką”.

Naszą szkołę dzielnie reprezentowały:

  1. Natalia Bańcerowska z 4 TH
  2. Amanda Czapska z 3 TH
  3. Angelika Sitek z 3 TH

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!

Zobacz zdjęcia