Menu

Lokalna Akademia CISCO - ITE, CCNA

Zapraszamy do Akademii CISCO w ramach, której funkcjonują dwie ścieżki: IT Essentials PC Hardware and Software oraz CCNA Routing and Switching. Nasze kursy zostały przygotowane tak, aby wprowadzić słuchaczy w świat informatyki i przygotować ich do pracy lub kontynuowania edukacji oraz do zdobycia globalnie rozpoznawanych certyfikacji informatycznych. Każdy kurs obejmuje materiały e-learningowe, zajęcia z instruktorem, testy online, laboratoria i zajęcia praktyczne oraz narzędzia wirtualne ułatwiające zdobywanie kompetencji. Więcej informacji na stronie http://zspilza.pl/cisco/co-nowego-w-akademii-cisco

W dniu 5 kwietnia br. uczennice klasy 3 i 4 Technikum Handlowego pod opieką pani Elżbiety Cieleckiej miały okazję sprawdzić swoją wiedzę

w konkursie dotyczącym wiedzy z rachunkowości, którego organizatorem był Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny w Radomiu – Wydział Nauk Ekonomicznych  i Prawnych. Uczennice konkurowały z uczniami z Technikami Rachunkowości i Ekonomicznymi z terenu całego powiatu radomskiego.

Naszą szkołę dzielnie reprezentowały:

  1. Klaudia Dygas
  2. Angelika Sitek
  3. Amanda Czapska

Uczennice zdobyły VII miejsce! Serdecznie gratulujemy !!!

Zobacz zdjęcia