Menu

Lokalna Akademia CISCO - ITE, CCNA

Zapraszamy do Akademii CISCO w ramach, której funkcjonują dwie ścieżki: IT Essentials PC Hardware and Software oraz CCNA Routing and Switching. Nasze kursy zostały przygotowane tak, aby wprowadzić słuchaczy w świat informatyki i przygotować ich do pracy lub kontynuowania edukacji oraz do zdobycia globalnie rozpoznawanych certyfikacji informatycznych. Każdy kurs obejmuje materiały e-learningowe, zajęcia z instruktorem, testy online, laboratoria i zajęcia praktyczne oraz narzędzia wirtualne ułatwiające zdobywanie kompetencji. Więcej informacji na stronie http://zspilza.pl/cisco/co-nowego-w-akademii-cisco

W dniu 4 kwietnia klasa 3 TH wraz z p. Elżbietą Cielecką złożyła wizytę w Banku Spółdzielczym w Iłży.

Spotkanie było związane z realizowaną innowacją pedagogiczną – „Młody przedsiębiorca od A do Z” oraz zajęciami pt: „ Przedsiębiorca w handlu”. Uczniowie obejrzeli stanowiska pracy, zapoznali się z ofertą produktów dla młodych przedsiębiorców i osób fizycznych. Zadawali pytania dotyczące predyspozycji zawodowych dobrego pracownika banku i jego kwalifikacji zawodowych.

Pobyt w banku zaowocował u uczniów chęcią wspinania się po szczeblach kariery zawodowej bankowca.

Zobacz zdjęcia