Menu

Lokalna Akademia CISCO - ITE, CCNA

Zapraszamy do Akademii CISCO w ramach, której funkcjonują dwie ścieżki: IT Essentials PC Hardware and Software oraz CCNA Routing and Switching. Nasze kursy zostały przygotowane tak, aby wprowadzić słuchaczy w świat informatyki i przygotować ich do pracy lub kontynuowania edukacji oraz do zdobycia globalnie rozpoznawanych certyfikacji informatycznych. Każdy kurs obejmuje materiały e-learningowe, zajęcia z instruktorem, testy online, laboratoria i zajęcia praktyczne oraz narzędzia wirtualne ułatwiające zdobywanie kompetencji. Więcej informacji na stronie http://zspilza.pl/cisco/co-nowego-w-akademii-cisco

 

W piątek 23 marca uczniowie II klasy Technikum Pojazdów Samochodowych  Piotr Lis i Bartłomiej Czubak wzięli udział  w V Turnieju Samochodowej Wiedzy Technicznej zorganizowanym przez Centrum Kształcenia Praktycznego w Starachowicach.

W pierwszym etapie turnieju uczestnicy mierzyli się z zadaniami teoretycznymi z zakresu techniki i technologii budowy oraz naprawy pojazdów samochodowych oraz zagadnieniami dotyczącymi bezpieczeństwa i higieny pracy w zawodach mechanicznych. Pięciu uczniów z największą liczbą punktów przeszło do drugiego etapu. Do zadań finalistów w części praktycznej należało między innymi  rozpoznanie i opisanie części samochodu, wykazanie się umiejętnościami z zakresu miernictwa elementów mechanicznych oraz umiejętnością łączenia obwodów elektrycznych. Bardzo dobre II miejsce w finale Turnieju zajął uczeń naszej szkoły Piotr Lis.  Uczniom i nauczycielom przygotowującym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zobacz zdjęcia