Informatycy z ZSP w Iłży zapraszają do obejrzenia ich pierwszego filmu.

Informatycy z klasy pierwszej Technikum Informatycznego w ZSP w Iłży zapraszają do obejrzenia ich pierwszego autorskiego filmu o tym co robią na co dzień na zajęciach w pracowni komputerowej.

 

W dniu 15 marca 2018 roku w Zespole Szkół Samochodowych im. rtm. Witolda Pileckiego w Radomiu odbył się finał V Międzywojewódzkiego Turnieju Mechaników Samochodowych Radom 2018.

  Bardzo dobrze zaprezentowali  się w nim uczniowie naszej szkoły.  W grupie techników  3 miejsce zajął Piotr Lis z klasy II TPS,  4 miejsce przypadło Bartłomiejowi Czubakowi z klasy II TPS, a 6 miejsce Kacprowi Janiszewskiemu z klasy II TPS.  Uczniom i nauczycielom przygotowujących uczniów gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zobacz zdjęcia


 Tu jesteśmy