Eliminacje do Turnieju FIFA 2023

 

W dniu 15 marca 2018 roku w Zespole Szkół Samochodowych im. rtm. Witolda Pileckiego w Radomiu odbył się finał V Międzywojewódzkiego Turnieju Mechaników Samochodowych Radom 2018.

  Bardzo dobrze zaprezentowali  się w nim uczniowie naszej szkoły.  W grupie techników  3 miejsce zajął Piotr Lis z klasy II TPS,  4 miejsce przypadło Bartłomiejowi Czubakowi z klasy II TPS, a 6 miejsce Kacprowi Janiszewskiemu z klasy II TPS.  Uczniom i nauczycielom przygotowujących uczniów gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zobacz zdjęcia

Zapraszamy do "Staszica"!

Film promujący kierunek technik informatyk w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Iłży. Obejrzyj ten krótki film i przekonaj się, że warto kształcić się w "Staszicu" na kierunku technik informatyk. To jest twoja przyszłość!

 

Prezentacja kierunku technik informatyk. Najbardziej popularnego kierunku w Staszicu!

Prezentacja zawodu technik elektryk

Prezentacja zawodu technik pojazdów samochodowych oraz szkoły branżowej I-go stopnia

Prezentacja warsztatów szkolnych Staszica.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 Tu jesteśmy