Menu

Lokalna Akademia CISCO - ITE, CCNA

Zapraszamy do Akademii CISCO w ramach, której funkcjonują dwie ścieżki: IT Essentials PC Hardware and Software oraz CCNA Routing and Switching. Nasze kursy zostały przygotowane tak, aby wprowadzić słuchaczy w świat informatyki i przygotować ich do pracy lub kontynuowania edukacji oraz do zdobycia globalnie rozpoznawanych certyfikacji informatycznych. Każdy kurs obejmuje materiały e-learningowe, zajęcia z instruktorem, testy online, laboratoria i zajęcia praktyczne oraz narzędzia wirtualne ułatwiające zdobywanie kompetencji. Więcej informacji na stronie http://zspilza.pl/cisco/co-nowego-w-akademii-cisco

W dniu 15 marca 2018 roku w Zespole Szkół Samochodowych im. rtm. Witolda Pileckiego w Radomiu odbył się finał V Międzywojewódzkiego Turnieju Mechaników Samochodowych Radom 2018.

  Bardzo dobrze zaprezentowali  się w nim uczniowie naszej szkoły.  W grupie techników  3 miejsce zajął Piotr Lis z klasy II TPS,  4 miejsce przypadło Bartłomiejowi Czubakowi z klasy II TPS, a 6 miejsce Kacprowi Janiszewskiemu z klasy II TPS.  Uczniom i nauczycielom przygotowujących uczniów gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zobacz zdjęcia