Menu

Lokalna Akademia CISCO - ITE, CCNA

Zapraszamy do Akademii CISCO w ramach, której funkcjonują dwie ścieżki: IT Essentials PC Hardware and Software oraz CCNA Routing and Switching. Nasze kursy zostały przygotowane tak, aby wprowadzić słuchaczy w świat informatyki i przygotować ich do pracy lub kontynuowania edukacji oraz do zdobycia globalnie rozpoznawanych certyfikacji informatycznych. Każdy kurs obejmuje materiały e-learningowe, zajęcia z instruktorem, testy online, laboratoria i zajęcia praktyczne oraz narzędzia wirtualne ułatwiające zdobywanie kompetencji. Więcej informacji na stronie http://zspilza.pl/cisco/co-nowego-w-akademii-cisco

BRAWO!!! Uczniowie klasy IV TI ukończyli półroczny kurs CISCO. Nasi najlepsi informatycy podjęli wysiłek półrocznego kursu „CCNA R&S Routing and Switching Essentials".

Kursanci w pocie czoła mierzyli się z jedenastoma egzaminami oraz ostatecznym egzaminem FINAL, który został przeprowadzony pod okiem nauczyciela - instruktora Kamila Krosty w lokalnej akademii CISCO w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Iłży.

 Kursy Cisco są tylko dla najlepszych, a warunkiem przystąpienia do kursu było zdobycie dwóch poprzednich półrocznych certyfikatów:

IT Essentials oraz CCNA ROUTING AND SWITCHING: Introduction to Networks

Lista najlepszych uczniów klasy IV TI, którzy ukończyli kurs:

Dawid Korczak

Piotr Moskwa

Dawid Pawelec

Jakub Wojtyniak