Menu

Lokalna Akademia CISCO - ITE, CCNA

Zapraszamy do Akademii CISCO w ramach, której funkcjonują dwie ścieżki: IT Essentials PC Hardware and Software oraz CCNA Routing and Switching. Nasze kursy zostały przygotowane tak, aby wprowadzić słuchaczy w świat informatyki i przygotować ich do pracy lub kontynuowania edukacji oraz do zdobycia globalnie rozpoznawanych certyfikacji informatycznych. Każdy kurs obejmuje materiały e-learningowe, zajęcia z instruktorem, testy online, laboratoria i zajęcia praktyczne oraz narzędzia wirtualne ułatwiające zdobywanie kompetencji. Więcej informacji na stronie http://zspilza.pl/cisco/co-nowego-w-akademii-cisco

6 marca maturzyści z klas IV TI/TE oraz IV TH/TM uczestniczyli w XV Ogólnopolskich Targach Szkół Wyższych w Radomiu.

Nie zawsze maturzyści mają okazję, by tak dokładnie przejrzeć oferty uczelni. W Radomiu w Strefie G2 mieli okazję porozmawiać na miejscu z przedstawicielami szkół. Zaprezentowało się 26 uczelni  całej Polski.Poza ofertami edukacyjnymi radomskich szkół oraz  wybranych uczelni spoza Radomia można było także odwiedzić stoiska specjalne Wojewódzkiego Urzędu Pracy Filia w Radomiu, Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 3, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Radomiu, Sekcji ds. Doboru WKiSzk. Komendy Wojewódzkiej Policji, WKU Radom, Państwowej Straży Pożarnej, Fundacji eLab zajmującej się pomocą dla absolwentów chcących studiować za granicą, stanowisko z testami kariery dla maturzystów. Było naprawdę bardzo interesująco i każdy z naszych maturzystów wyszedł z targów z bagażem nowych doświadczeń i bardziej konkretnymi planami na dalszą drogę edukacji. 

Zobacz zdjęcia