Informatycy z ZSP w Iłży zapraszają do obejrzenia ich pierwszego filmu.

Informatycy z klasy pierwszej Technikum Informatycznego w ZSP w Iłży zapraszają do obejrzenia ich pierwszego autorskiego filmu o tym co robią na co dzień na zajęciach w pracowni komputerowej.

 

6 marca maturzyści z klas IV TI/TE oraz IV TH/TM uczestniczyli w XV Ogólnopolskich Targach Szkół Wyższych w Radomiu.

Nie zawsze maturzyści mają okazję, by tak dokładnie przejrzeć oferty uczelni. W Radomiu w Strefie G2 mieli okazję porozmawiać na miejscu z przedstawicielami szkół. Zaprezentowało się 26 uczelni  całej Polski.Poza ofertami edukacyjnymi radomskich szkół oraz  wybranych uczelni spoza Radomia można było także odwiedzić stoiska specjalne Wojewódzkiego Urzędu Pracy Filia w Radomiu, Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 3, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Radomiu, Sekcji ds. Doboru WKiSzk. Komendy Wojewódzkiej Policji, WKU Radom, Państwowej Straży Pożarnej, Fundacji eLab zajmującej się pomocą dla absolwentów chcących studiować za granicą, stanowisko z testami kariery dla maturzystów. Było naprawdę bardzo interesująco i każdy z naszych maturzystów wyszedł z targów z bagażem nowych doświadczeń i bardziej konkretnymi planami na dalszą drogę edukacji. 

Zobacz zdjęcia


 Tu jesteśmy