Menu

Lokalna Akademia CISCO - ITE, CCNA

Zapraszamy do Akademii CISCO w ramach, której funkcjonują dwie ścieżki: IT Essentials PC Hardware and Software oraz CCNA Routing and Switching. Nasze kursy zostały przygotowane tak, aby wprowadzić słuchaczy w świat informatyki i przygotować ich do pracy lub kontynuowania edukacji oraz do zdobycia globalnie rozpoznawanych certyfikacji informatycznych. Każdy kurs obejmuje materiały e-learningowe, zajęcia z instruktorem, testy online, laboratoria i zajęcia praktyczne oraz narzędzia wirtualne ułatwiające zdobywanie kompetencji. Więcej informacji na stronie http://zspilza.pl/cisco/co-nowego-w-akademii-cisco

W dniu 1 marca 2018 r. zakończyła się III Edycja Lokalnej Akademii Cisco prowadzona przez nauczyciela naszej szkoły i zarazem instruktora Akademii CISCO - p. Kamila Krostę.

W tej edycji udział wzięło 11 uczniów drugiej klasy technikum Informatycznego, którzy zdali egzaminy końcowe uzyskując tym samym certyfikaty Cisco IT Essentials PC Hardware and Software. Certyfikat Cisco jest powszechnie cenionym dokumentem na rynku pracodawców branży IT w Polsce i Europie.

Wszystkim uczniom: Łukaszowi Celuchowi, Damianowi Tusińskiemu, Dominikowi Szewczykowi, Ewelinie Niewczas, Oskarowi Mendel, Patrykowi Rutkowskiemu, Pawłowi Kozerze, Pawłowi Ryciakowi, Sebastianowi Ziółko, Szymonowi Okrutnemu oraz Tomaszowi Stawczykowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. IV Edycja Lokalnej Akademii Cisco rozpocznie się w październiku 2018r. wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!!