Informatycy z ZSP w Iłży zapraszają do obejrzenia ich pierwszego filmu.

Informatycy z klasy pierwszej Technikum Informatycznego w ZSP w Iłży zapraszają do obejrzenia ich pierwszego autorskiego filmu o tym co robią na co dzień na zajęciach w pracowni komputerowej.

 

W dniu 1 marca 2018 r. zakończyła się III Edycja Lokalnej Akademii Cisco prowadzona przez nauczyciela naszej szkoły i zarazem instruktora Akademii CISCO - p. Kamila Krostę.

W tej edycji udział wzięło 11 uczniów drugiej klasy technikum Informatycznego, którzy zdali egzaminy końcowe uzyskując tym samym certyfikaty Cisco IT Essentials PC Hardware and Software. Certyfikat Cisco jest powszechnie cenionym dokumentem na rynku pracodawców branży IT w Polsce i Europie.

Wszystkim uczniom: Łukaszowi Celuchowi, Damianowi Tusińskiemu, Dominikowi Szewczykowi, Ewelinie Niewczas, Oskarowi Mendel, Patrykowi Rutkowskiemu, Pawłowi Kozerze, Pawłowi Ryciakowi, Sebastianowi Ziółko, Szymonowi Okrutnemu oraz Tomaszowi Stawczykowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. IV Edycja Lokalnej Akademii Cisco rozpocznie się w październiku 2018r. wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!!


 Tu jesteśmy