Menu

Lokalna Akademia CISCO - ITE, CCNA

Zapraszamy do Akademii CISCO w ramach, której funkcjonują dwie ścieżki: IT Essentials PC Hardware and Software oraz CCNA Routing and Switching. Nasze kursy zostały przygotowane tak, aby wprowadzić słuchaczy w świat informatyki i przygotować ich do pracy lub kontynuowania edukacji oraz do zdobycia globalnie rozpoznawanych certyfikacji informatycznych. Każdy kurs obejmuje materiały e-learningowe, zajęcia z instruktorem, testy online, laboratoria i zajęcia praktyczne oraz narzędzia wirtualne ułatwiające zdobywanie kompetencji. Więcej informacji na stronie http://zspilza.pl/cisco/co-nowego-w-akademii-cisco

W dniu 01 marca miały miejsce w naszej szkole mistrzostwa ZSP w  „League of Legends”.

 Udział swój w turnieju zgłosiło osiem drużyn z całej szkoły: z klas I TI/TE, II TI/TE, III TI/TE, I TPS oraz III TM. Zostały wyłonione dwa najlepsze zespoły, które będą reprezentowały naszą szkołę podczas IV edycji Turnieju gier i zabaw dnia 21 marca 2018 roku.

 Najlepszym gammingowcą gratulujemy i trzymamy kciuki na turnieju.

 KL III TI/TE

  • Kamil Śmietanka
  • Kamil Żak
  • Bartosz Kutkowski

 KL II TI/TE

  • Patryk Nobis
  • Krzysztof Adamus
  • Paweł Ryciak

Zobacz zdjęcia