Menu

Lokalna Akademia CISCO - ITE, CCNA

Zapraszamy do Akademii CISCO w ramach, której funkcjonują dwie ścieżki: IT Essentials PC Hardware and Software oraz CCNA Routing and Switching. Nasze kursy zostały przygotowane tak, aby wprowadzić słuchaczy w świat informatyki i przygotować ich do pracy lub kontynuowania edukacji oraz do zdobycia globalnie rozpoznawanych certyfikacji informatycznych. Każdy kurs obejmuje materiały e-learningowe, zajęcia z instruktorem, testy online, laboratoria i zajęcia praktyczne oraz narzędzia wirtualne ułatwiające zdobywanie kompetencji. Więcej informacji na stronie http://zspilza.pl/cisco/co-nowego-w-akademii-cisco

W dniach 20.12.2017-12.01.2018 uczniowie klas 1 TI, 1 TPS, 2 TI, 3 TH, 3 TOT, 3 TPS, 3 TI, 3 TE, 4 TPS, 4 TH, 4 TI, 4 TE. odwiedzili wystawę w Liceum Ogólnokształcącym w Iłży pt. Deutschland im Koffer (Niemcy w walizce).

Zobacz zdjęcia