Menu

Lokalna Akademia CISCO - ITE, CCNA

Zapraszamy do Akademii CISCO w ramach, której funkcjonują dwie ścieżki: IT Essentials PC Hardware and Software oraz CCNA Routing and Switching. Nasze kursy zostały przygotowane tak, aby wprowadzić słuchaczy w świat informatyki i przygotować ich do pracy lub kontynuowania edukacji oraz do zdobycia globalnie rozpoznawanych certyfikacji informatycznych. Każdy kurs obejmuje materiały e-learningowe, zajęcia z instruktorem, testy online, laboratoria i zajęcia praktyczne oraz narzędzia wirtualne ułatwiające zdobywanie kompetencji. Więcej informacji na stronie http://zspilza.pl/cisco/co-nowego-w-akademii-cisco

Okres Bożego Narodzenia to czas radosnego świętowania – kolędowania, łamania się opłatkiem i składania sobie życzeń.

Z tej tradycji skorzystali uczniowie naszej szkoły, organizując wigilijny koncert kolęd. Młodzież poszczególnych klas przygotowała wybrane przez siebie kolędy pastorałki we własnej aranżacji, śpiewając je we wspólnocie szkolnej 21 grudnia 2017 r. Taki charakter uroczystej Wigilii szkolnej był inicjatywą księdza Dariusza Szambora. Celem było zaangażowanie wszystkich do aktywności i tworzenia relacji we wspólnocie. Po koncercie wszyscy dzielili się opłatkiem i składali sobie życzenia.

Zobacz zdjęcia