Menu

Lokalna Akademia CISCO - ITE, CCNA

Zapraszamy do Akademii CISCO w ramach, której funkcjonują dwie ścieżki: IT Essentials PC Hardware and Software oraz CCNA Routing and Switching. Nasze kursy zostały przygotowane tak, aby wprowadzić słuchaczy w świat informatyki i przygotować ich do pracy lub kontynuowania edukacji oraz do zdobycia globalnie rozpoznawanych certyfikacji informatycznych. Każdy kurs obejmuje materiały e-learningowe, zajęcia z instruktorem, testy online, laboratoria i zajęcia praktyczne oraz narzędzia wirtualne ułatwiające zdobywanie kompetencji. Więcej informacji na stronie http://zspilza.pl/cisco/co-nowego-w-akademii-cisco

 

25 kwietnia 2018 r.  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. St. Staszica w Iłży jak co roku zaprosił gimnazjalistów i ich rodziców na Dzień Otwarty. Szkoła od początku swojego istnienia promuje ideę  szkolnictwa zawodowego, kształcąc fachowców na poziomie technikum i szkoły zawodowej, którą od następnego roku szkolnego zastąpi nowa branżowa szkoła I stopnia.

20 kwietnia 2018 roku uczniowie z naszej szkoły technikum informatycznego odwiedzili III Targi Gier Good Game, czyli wielkie święto każdego gracza.

Uczniowie klasy III TPS kontynuują misję popularyzowania ważnych lektur Polaków. W dniu 19 kwietnia uczniowie szkoły mieli okazję wysłuchania fragmentów „Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego na rozpoczęcie cyklu - „Lektury na 100-lecie odzyskania niepodległości”.

 

W dniu 11 marca 2018 roku w oddziale ZUS w Radomiu odbyło się spotkanie dotyczącego podsumowania olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach”. W spotkaniu uczestniczyły zespoły biorące udział w olimpiadzie wraz z opiekunami.

Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy III technikum handlowego Amanda Czapska, Angelika Sitek i i Aneta Lisek. Uczniowie i nauczyciele w ramach podziękowania za uczestnictwo w projekcie lekcje z ZUS i udział w olimpiadzie zostali nagrodzenia upominkami i słodkim poczęstunkiem.